W związku z zaistniałym zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzeniającym się koronawirusem prosimy przed przyjazdem do naszych oddziałów o kontakt telefoniczny. Nasza firma pracuje bez zmian i sytuacja nie ma wpływu na realizowanie zleceń. Wszystkie numery telefonów znajdziecie Państwo w zakładce kontakt: https://eneria.pl/kontakt/

Napisz do nas

Polityka ochrony prywatności

Administratorem Twoich danych jest Eneria Sp. z o.o. z siedzibą w Izabelinie-Dziekanówku Modlińska 11, 05-092 Łomianki („Administrator”). Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi przesyłanego zapytania. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych możesz przeczytać TUTAJ.

Uważasz, że pasujesz do naszego zespołu? Chcesz z nami współpracować? Przekonaj nas do tego. Zgłoś swoją kandydaturę na dowolne stanowisko! Aktualnie posiadamy następujące oferty pracy:

Inżynier Sprzedaży Układów Kogeneracyjnych

W związku z rozwojem firmy poszukujemy najlepszej osoby do działu kogeneracji:

Opis stanowiska:

  • aktywne poszukiwanie Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów,
  • sprzedaż układów kogeneracyjnych opartych o silniki Caterpillar,
  • analiza potrzeb Klientów i uzgadnianie optymalnych rozwiązań z Działem Technicznym,
  • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej dla układów kogeneracyjnych,
  • przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych, wycen oraz analiz technicznych,
  • realizacja planów sprzedażowych

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowana specjalizacja: mechanika i budowa maszyn, energetyka),
  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • znajomości programu Autocad oraz umiejętność czytania schematów (ciepło, energia elektryczna),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • chęci podejmowania nowych wyzwań,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • zdolności planowania i organizowania pracy.

ZOBACZ OFERTĘ JAKO PLIK PDF

Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że Eneria Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dziękujemy za zainteresowanie podjęciem pracy w naszej firmie. Prosimy o skorzystanie z Formularza zgłoszeniowego. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami pracy w firmie Bergerat Monnoyeur oraz w pozostałych spółkach należących do Grupy Monnoyeur.

Nie znalazłeś oferty pracy na interesujące Cię stanowisko? Zostaw nam swoje CV.
Przejdź do aplikacji spontanicznej i uzupełnij formularz rekrutacyjny.

Wynajmij agregat CAT od ręki!