Silniki przemysłowe

Twoje urządzenie z naszym silnikiem

Silniki przemysłowe firmy CATERPILLAR są produkowane w szerokiej gamie od 8 do 4920 kW. Mogą być używane jako napęd każdego urządzenia, o różnorodnym zastosowaniu. Doświadczenia zdobyte w produkcji i eksploatacji maszyn budowlanych procentują przy projektowaniu silników przemysłowych, czyniąc je uniwersalnymi, niezawodnymi i posiadającymi wysoki stopień adaptacji do różnorodnych zastosowań przez Klienta.

Nasze wsparcie techniczne jest do Państwa dyspozycji zarówno przy doborze odpowiedniego modelu i konfiguracji silnika oraz przy realizacji projektu. Optymalny dobór silnika, redukuje koszt projektu i pozwala na pełne wykorzystanie jego możliwości.

Rozwiązania OEM

Jeśli projektują Państwo maszynę stacjonarną lub pojazd, firma Eneria poza źródłem napędu (niezawodnym silnikiem CAT) może dostarczyć Państwu wszelkich niezbędnych urządzeń. Przekładnie, tylne mosty, układy hydrauliczne z pompami i siłownikami, układy sterowania i diagnostyki elektronicznej a nawet kabiny operatorów – to wszystko jest do Państwa dyspozycji. Nasza kadra techniczna jest w stanie w wyspecyfikować podzespoły odpowiednio dobrane do Państwa potrzeb. Do tych celów wykorzystujemy nasze doświadczenia czerpane przez lata z budowy słynnych na całym świecie maszyn budowlanych.

Oferujemy również części zamienne do silników przemysłowych.

Skontaktuj się z naszym biurem ; ul. Modlińska 11, Izabelin-Dziekanówek, 05-092 Łomianki k. WarszawyPotrzebujesz oferty lub informacji – ZADZWOŃ DO NAS!: +48 22 201 36 81 lub napisz do nas: silniki@eneria.pl

kartka-swiateczna-eneria