Silniki przemysłowe

Twoje urządzenie z naszym silnikiem

Silniki przemysłowe firmy CATERPILLAR są produkowane w szerokiej gamie od 8 do 4920 kW. Mogą być używane jako napęd każdego urządzenia, o różnorodnym zastosowaniu. Doświadczenia zdobyte w produkcji i eksploatacji maszyn budowlanych procentują przy projektowaniu silników przemysłowych, czyniąc je uniwersalnymi, niezawodnymi i posiadającymi wysoki stopień adaptacji do różnorodnych zastosowań przez Klienta.

Nasze wsparcie techniczne jest do Państwa dyspozycji zarówno przy doborze odpowiedniego modelu i konfiguracji silnika oraz przy realizacji projektu. Optymalny dobór silnika, redukuje koszt projektu i pozwala na pełne wykorzystanie jego możliwości.

Rozwiązania OEM

Jeśli projektują Państwo maszynę stacjonarną lub pojazd, firma Eneria poza źródłem napędu (niezawodnym silnikiem CAT®) może dostarczyć Państwu wszelkich niezbędnych urządzeń. Przekładnie, tylne mosty, układy hydrauliczne z pompami i siłownikami, układy sterowania i diagnostyki elektronicznej a nawet kabiny operatorów – to wszystko jest do Państwa dyspozycji. Nasza kadra techniczna jest w stanie dobrać podzespoły odpowiednie do Państwa potrzeb. Do tych celów wykorzystujemy nasze doświadczenia czerpane przez lata z budowy słynnych na całym świecie maszyn budowlanych.

Oferujemy również części zamienne do silników przemysłowych.

Skontaktuj się z naszym biurem ; ul. Modlińska 11, Izabelin-Dziekanówek, 05-092 Łomianki k. Warszawy. Potrzebujesz oferty lub informacji – ZADZWOŃ DO NAS!: +48 22 201 36 81 lub napisz do nas: silniki@eneria.pl