default

Baltexpo 2015

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku. Najbliższa edycja BALTEXPO odbędzie się w dniach 7-9 września 2015 w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 4.10 – hala A! czytaj więcej »

Energetab 2015

Targi Bielskie ENERGETAB, odbywające się w dniach 15-17 września 2015 to największe w Polsce targi w branży elektroenergetycznej, na których wystawcy z kilkunastu krajów Europy, Azji i Ameryki Północnej prezentują najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty i materiały służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. W… czytaj więcej »

Trako 2015

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. TRAKO, które w tym roku odbywa się w dniach 22-25 września 2015 w Gdańsku, to doskonała okazja do promowania… czytaj więcej »