default

Poleko 2013

W Październiku Eneria debiutowała na 25 Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska w Poznaniu. Tegoroczna jubileuszowa edycja ponad 600 wystawców z 17 krajów oraz ponad 17 000 zwiedzających. Na targach prezentowane były maszyny, urządzenia i technologie dedykowane ochronie środowiska oraz wszystko to, co dotyczy gospodarki komunalnej. Eneria zaprezentowała dużej mocy agregat gazowy… czytaj więcej »

TRAKO 2013

Już kolejny raz Eneria miała przyjemność prezentować swoje produkty na  Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO w Gdańsku. Jubileuszowa 10. Edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych odbyła się 24-27 wrzesień 2013. Tegoroczne targi TRAKO poraz pierwszy odbyły się w AMBEREXPO – jednym z najnowocześniejszych centrów wystawienniczo-kongresowych w Europie, które jest siedzibą Międzynarodowych Targów Gdańskich… czytaj więcej »

Energetab 2013

Mimo niesprzyjającej aurze dwudziesta szósta już edycja Międzynarodowych targów Energetycznych Energetab 2013 okazała się być wyjątkowo owocna. Tegoroczne targi bielskie odbywały się w dniach 16-19 września 2013 roku, swoje produkty zaprezentowało 740 wystawców z 28 krajów z Europy i Azji, przyciągnęły ponad 21 000 zwiedzających. Uczestnictwo w największych targach energetycznych… czytaj więcej »

Baltexpo 2013

W dniach 3-5 września Eneria Polska była obecna na XVII Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo , odbywających się w Gdańsku. Baltexpo to czwarta co do wielkości wystawa przemysłu stoczniowego na świecie oraz najważniejsza impreza sektora morskiego w Polsce. Na targach ENERIA Polska po raz kolejny miała okazję zaprezentować swoją bogatą ofertę… czytaj więcej »

Agrotech 2013

Eneria po raz pierwszy na targach rolniczych Agrotech, 8-10 wrzesień 2013. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agotech to największa wystawa branży rolniczej w Polsce, a także doskonałe miejsce do przedstawienia nowości rynkowych oraz nawiązania owocnych kontaktów. Dzięki Unijnemu wsparciu rynek gospodarstw rolniczych zyskał na znaczeniu, a polscy farmerzy uzyskali środki na… czytaj więcej »