default

TRAKO 11-14.10.2011

Eneria po raz kolejny miała przyjemność zaprezentować się na IX już Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2011 w Gdańsku – najbardziej prestiżowym w Polsce spotkaniu branży transportu taboru szynowego. Ponownie mieliśmy okazją pokazać się, jako poważny partner w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz serwisu niezawodnych i wydajnych silników marki Caterpillar®. Na stoisku… czytaj więcej »

ENERGETAB 13-15.09.2011

Podczas tegorocznych targów Energetab 2011 pogoda sprzyjała zarówno wystawcom jak i zwiedzającym. Podczas XXIV edycji Międzynarodowych Targów Energetycznych Energetab w Bielsku-Białej zwiedzający przy towarzyszącej przyjaznej aurze mogli podziwiać na naszym stoisku ekspozycje urządzeń marki CATTERPILLAR. W tym roku prezentowaliśmy niezawodne jednostki zasilania awaryjnego agregat GEP 165  oraz agregat C 32.… czytaj więcej »

BALTEXPO 03-06.09.2011

Międzynarodowe Targi BALTEXPO to największa i najbardziej prestiżowa w Europie Środkowo-Wschodniej impreza targowa przemysłu morskiego dlatego też nie mogło zabraknąć tam naszej obecności. Eneria  miała przyjemność prezentować się kolejny już raz na XVI Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo 2011 w Gdańsku promując technologie CATERPILLAR w zakresie niezawodnych silników morskich napędu głównego… czytaj więcej »