default

Zapraszamy na Targi Energetab w Bielsku-Białej

Targi Bielskie ENERGETAB, odbywające się w dniach 11-13 września 2018 to największe w Polsce targi w branży elektroenergetycznej. W tym roku tak jak i w latach poprzednich serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska. czytaj więcej »

Agregaty kogeneracyjne CAT® zasilą nowopowstające elektrociepłownie na obszarze Metropolii Bydgoszcz

W dniu dzisiejszym przedstawiciele Eneria Sp. z o.o., wyłącznego przedstawiciela Caterpillar w Polsce wzięli udział w briefingu prasowym związanym z dostawą i montażem trzech agregatów kogeneracyjnych Cat o łącznej mocy 4,2 MWe dla KPEC Bydgoszcz Spółka z o.o. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że to właśnie Eneria i produkty Caterpillara… czytaj więcej »

Energetab 2017

Targi Bielskie ENERGETAB, odbywające się w dniach 12-14 września 2017 to największe w Polsce targi w branży elektroenergetycznej. W tym 2017 roku ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji zademonstrowało swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki. W Bielsku obecna jest większość międzynarodowych koncernów dostarczających swoje produkty… czytaj więcej »

Baltexpo 2017

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku. Najbliższa edycja BALTEXPO odbędzie się w dniach 11-13 września 2017.   czytaj więcej »

Rekomendacja SEP dla Eneria Sp. z o.o.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu 19 czerwca br. otrzymaliśmy rekomendację Stowarzyszenia Elektryków Polskich – SEP, którą z rąk Pana mgr. inż. Zenona Stodolskiego -Wiceprezesa i Kierownika Ośrodka Rzeczoznawstwa i Usług Technicznych OW (ośrodka warszawskiego) SEP odebrał Dyrektor Eneria Sp. z o.o. Pan Leszek Nicgorski. SEP jako instytucja… czytaj więcej »

Dwa agregaty CATERPILLAR C32 ACERT w innowacyjnym, pływającym doku

Innowacyjny dok z Gdyni pomoże w rozbudowie Księstwa Monako. Dok Marco Polo posłuży do produkcji żelbetonowych kesonów, które następnie zostaną wykorzystane do budowy nowoczesnego osiedla. Jednostka o stoczniowym numerze budowy NB56 ma 56,4 m długości, 49,3 m szerokości i 25,5 m wysokości do górnego pokładu, a jej masa netto to… czytaj więcej »

Baltexpo 2015

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku. Najbliższa edycja BALTEXPO odbędzie się w dniach 7-9 września 2015 w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 4.10 – hala A! czytaj więcej »

Energetab 2015

Targi Bielskie ENERGETAB, odbywające się w dniach 15-17 września 2015 to największe w Polsce targi w branży elektroenergetycznej, na których wystawcy z kilkunastu krajów Europy, Azji i Ameryki Północnej prezentują najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty i materiały służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. W… czytaj więcej »

Trako 2015

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. TRAKO, które w tym roku odbywa się w dniach 22-25 września 2015 w Gdańsku, to doskonała okazja do promowania… czytaj więcej »

Energetab 2014

Słoneczna pogoda przywitała uczestników rozpoczętych w dniu 16 września 27. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB. Tegoroczna edycja zgromadziła prawie 740 wystawców z 20 krajów Europy i Azji. 661 wystawców to firmy polskie, 79 wystawców to firmy zagraniczne, spośród których największą grupę stanowią firmy z Niemiec i Czech. Azja reprezentowana była… czytaj więcej »

Poleko 2014

W dniach 14-17 października w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko. Honorowy patronat nad targami objął minister środowiska Maciej Grabowski. Poleko to najbardziej prestiżowe targi w kraju poświęcone ochronie środowiska, w tym odnawialnym źródłom energii, innowacyjnym technologiom i inicjatywom proekologicznym. Tegoroczna edycja Poleko zgromadziła wystawców i zwiedzających z… czytaj więcej »

Poleko 2013

W Październiku Eneria debiutowała na 25 Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska w Poznaniu. Tegoroczna jubileuszowa edycja ponad 600 wystawców z 17 krajów oraz ponad 17 000 zwiedzających. Na targach prezentowane były maszyny, urządzenia i technologie dedykowane ochronie środowiska oraz wszystko to, co dotyczy gospodarki komunalnej. Eneria zaprezentowała dużej mocy agregat gazowy… czytaj więcej »

TRAKO 2013

Już kolejny raz Eneria miała przyjemność prezentować swoje produkty na  Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO w Gdańsku. Jubileuszowa 10. Edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych odbyła się 24-27 wrzesień 2013. Tegoroczne targi TRAKO poraz pierwszy odbyły się w AMBEREXPO – jednym z najnowocześniejszych centrów wystawienniczo-kongresowych w Europie, które jest siedzibą Międzynarodowych Targów Gdańskich… czytaj więcej »

Energetab 2013

Mimo niesprzyjającej aurze dwudziesta szósta już edycja Międzynarodowych targów Energetycznych Energetab 2013 okazała się być wyjątkowo owocna. Tegoroczne targi bielskie odbywały się w dniach 16-19 września 2013 roku, swoje produkty zaprezentowało 740 wystawców z 28 krajów z Europy i Azji, przyciągnęły ponad 21 000 zwiedzających. Uczestnictwo w największych targach energetycznych… czytaj więcej »

Baltexpo 2013

W dniach 3-5 września Eneria Polska była obecna na XVII Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo , odbywających się w Gdańsku. Baltexpo to czwarta co do wielkości wystawa przemysłu stoczniowego na świecie oraz najważniejsza impreza sektora morskiego w Polsce. Na targach ENERIA Polska po raz kolejny miała okazję zaprezentować swoją bogatą ofertę… czytaj więcej »

Agrotech 2013

Eneria po raz pierwszy na targach rolniczych Agrotech, 8-10 wrzesień 2013. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agotech to największa wystawa branży rolniczej w Polsce, a także doskonałe miejsce do przedstawienia nowości rynkowych oraz nawiązania owocnych kontaktów. Dzięki Unijnemu wsparciu rynek gospodarstw rolniczych zyskał na znaczeniu, a polscy farmerzy uzyskali środki na… czytaj więcej »

Energetab 2012

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Energetyczne Energetab odbyły się dla Enerii pod hasłem „Więcej mocy to piękna rzecz”. Na wrześniowych targach bielskich zaprezentowaliśmy największy w Polsce agregat marki CATERPILLR® – jednostkę nie tylko o imponującej mocy, ale i gabarytach – agregat C175 o mocy 2 480 kW . Dzięki pięknej pogodzie na… czytaj więcej »

TRAKO 11-14.10.2011

Eneria po raz kolejny miała przyjemność zaprezentować się na IX już Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2011 w Gdańsku – najbardziej prestiżowym w Polsce spotkaniu branży transportu taboru szynowego. Ponownie mieliśmy okazją pokazać się, jako poważny partner w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz serwisu niezawodnych i wydajnych silników marki Caterpillar®. Na stoisku… czytaj więcej »

ENERGETAB 13-15.09.2011

Podczas tegorocznych targów Energetab 2011 pogoda sprzyjała zarówno wystawcom jak i zwiedzającym. Podczas XXIV edycji Międzynarodowych Targów Energetycznych Energetab w Bielsku-Białej zwiedzający przy towarzyszącej przyjaznej aurze mogli podziwiać na naszym stoisku ekspozycje urządzeń marki CATTERPILLAR. W tym roku prezentowaliśmy niezawodne jednostki zasilania awaryjnego agregat GEP 165  oraz agregat C 32.… czytaj więcej »

BALTEXPO 03-06.09.2011

Międzynarodowe Targi BALTEXPO to największa i najbardziej prestiżowa w Europie Środkowo-Wschodniej impreza targowa przemysłu morskiego dlatego też nie mogło zabraknąć tam naszej obecności. Eneria  miała przyjemność prezentować się kolejny już raz na XVI Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo 2011 w Gdańsku promując technologie CATERPILLAR w zakresie niezawodnych silników morskich napędu głównego… czytaj więcej »