Targi

Wydarzenia z Targów

Baltexpo 2015

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Najbliższa edycja BALTEXPO odbędzie się w dniach 7-9 września 2015 w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 4.10 – hala A!

Energetab 2015

Targi Bielskie ENERGETAB, odbywające się w dniach 15-17 września 2015 to największe w Polsce targi w branży elektroenergetycznej, na których wystawcy z kilkunastu krajów Europy, Azji i Ameryki Północnej prezentują najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty i materiały służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.

W Bielsku obecna jest większość międzynarodowych koncernów dostarczających swoje produkty do krajowej energetyki.

Wśród nich nie mogło nas zabraknąć. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, sektor L2, numer 12!

Trako 2015

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

TRAKO, które w tym roku odbywa się w dniach 22-25 września 2015 w Gdańsku, to doskonała okazja do promowania transportu szynowego (kolej i tramwaj) spedycji i logistyki kolejowej, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkania w środowisku branżowym.

Nie mogło nas tam zabraknąć. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, Hala A, numer A37!

Energetab 2014

Słoneczna pogoda przywitała uczestników rozpoczętych w dniu 16 września 27. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB.

Tegoroczna edycja zgromadziła prawie 740 wystawców z 20 krajów Europy i Azji. 661 wystawców to firmy polskie, 79 wystawców to firmy zagraniczne, spośród których największą grupę stanowią firmy z Niemiec i Czech. Azja reprezentowana była przez 12 firm z Chin oraz 2 firmy z Indii.

Nie mogło zatem nas zabraknąć – po raz kolejny mieliśmy okazję zaprezentować produkty firmy CATERPILLAR. Niezmiernie miło było nam spotkać się ponownie z naszymi wiernymi klientami oraz wymienić najnowszymi informacjami z branży z przedstawicielami innych firm.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko i serdecznie zapraszamy za rok!

Poleko 2014

W dniach 14-17 października w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko. Honorowy patronat nad targami objął minister środowiska Maciej Grabowski.

Poleko to najbardziej prestiżowe targi w kraju poświęcone ochronie środowiska, w tym odnawialnym źródłom energii, innowacyjnym technologiom i inicjatywom proekologicznym. Tegoroczna edycja Poleko zgromadziła wystawców i zwiedzających z 33 państw.

Dlatego też z nieukrywaną dumą pragniemy poinformować, że spośród wszystkich zgromadzonych firm to Eneria zdobyła ZŁOTY MEDAL za Układ kogeneracyjny na bazie agregatów gazowych Caterpillar G 3516 o mocy 2x 1200 kW zasilany gazem ziemnym wysoko zaazotowanym (pozasystemowy nieklasyfikowany).

Prestiżową nagrodę otrzymało także nasze stanowisko targowe – MEDAL ACANTHUS AUREUS, nadawany za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej.

Poleko 2013

W Październiku Eneria debiutowała na 25 Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska w Poznaniu.

Tegoroczna jubileuszowa edycja ponad 600 wystawców z 17 krajów oraz ponad 17 000 zwiedzających.

Na targach prezentowane były maszyny, urządzenia i technologie dedykowane ochronie środowiska oraz wszystko to, co dotyczy gospodarki komunalnej.

Eneria zaprezentowała dużej mocy agregat gazowy z nowej serii CG 170-26, niegdyś znany pod nazwą MWM. Na targach pokazaliśmy w towarzystwie firmy siostrzanej Bergerat Monnoyeur.

TRAKO 2013

Już kolejny raz Eneria miała przyjemność prezentować swoje produkty na  Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO w Gdańsku.

Jubileuszowa 10. Edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych odbyła się 24-27 wrzesień 2013. Tegoroczne targi TRAKO poraz pierwszy odbyły się w AMBEREXPO – jednym z najnowocześniejszych centrów wystawienniczo-kongresowych w Europie, które jest siedzibą Międzynarodowych Targów Gdańskich SA. Zlokalizowane jest w prestiżowym sąsiedztwie stadionu PGE Arena Gdańsk

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce, a drugie w Europie spotkanie branży transportu taboru szynowego. Nasza obecność na targach to jak co roku okazja do zaprezentowania się, jako poważnego partnera w zakresie doradztwa, projektowania instalacji oraz sprzedaży niezawodnych oraz wydajnych silników marki Caterpillar.

Energetab 2013

Mimo niesprzyjającej aurze dwudziesta szósta już edycja Międzynarodowych targów Energetycznych Energetab 2013 okazała się być wyjątkowo owocna.

Tegoroczne targi bielskie odbywały się w dniach 16-19 września 2013 roku, swoje produkty zaprezentowało 740 wystawców z 28 krajów z Europy i Azji, przyciągnęły ponad 21 000 zwiedzających.

Uczestnictwo w największych targach energetycznych w Polsce było dla nas kolejną okazją do zaprezentowania produktów CATERPILLAR, spotkania się z klientami oraz wymiany doświadczeń ze specjalistami z naszej branży. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i serdecznie zapraszamy za rok!

Baltexpo 2013

W dniach 3-5 września Eneria Polska była obecna na XVII Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo , odbywających się w Gdańsku.

Baltexpo to czwarta co do wielkości wystawa przemysłu stoczniowego na świecie oraz najważniejsza impreza sektora morskiego w Polsce.

Na targach ENERIA Polska po raz kolejny miała okazję zaprezentować swoją bogatą ofertę niezawodnych silników i agregatów przeznaczonych dla rynku morskiego marki Caterpillar.

Agrotech 2013

Eneria po raz pierwszy na targach rolniczych Agrotech, 8-10 wrzesień 2013.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agotech to największa wystawa branży rolniczej w Polsce, a także doskonałe miejsce do przedstawienia nowości rynkowych oraz nawiązania owocnych kontaktów.

Dzięki Unijnemu wsparciu rynek gospodarstw rolniczych zyskał na znaczeniu, a polscy farmerzy uzyskali środki na wyposażenie i rozwój gospodarstw. Są gotowi inwestować w specjalistyczne urządzenia, sprawdzone rozwiązania. Dlatego też postanowiliśmy farmerów z naszą ofertę zespołów prądotwórczych CATERPILLAR.

Wystawie towarzyszy wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. W 19 edycji targów Kieleckich wzięło udział aż 630 wystawców z 19 krajów, w tym z Polski, Włoch, Niemiec, Francji, RPA, Szwajcarii i Korei. Wystawę odwiedziło ponad 55 000 zwiedzających.

W przyszłym roku odbędzie się  jubileuszowa XX edycja targów AGROTECH w dniach 7 do 9 marca 2014 r.

Energetab 2012

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Energetyczne Energetab odbyły się dla Enerii pod hasłem „Więcej mocy to piękna rzecz”. Na wrześniowych targach bielskich zaprezentowaliśmy największy w Polsce agregat marki CATERPILLR – jednostkę nie tylko o imponującej mocy, ale i gabarytach – agregat C175 o mocy 2 480 kW .

Dzięki pięknej pogodzie na targi ściągnęło dużo zwiedzających, którzy chętnie zatrzymywali się, by podziwiać tą niezwykłą jednostkę zasilającą. Wszystkie odwiedzającym nasze stoisko bardzo dziękujemy za przybycie, wymianę myśli i dobre słowo i zapraszamy do ponownego odwiedzenia nas w przyszłym roku, w tym samym miejscu i mniemy nadzieję, przy równie sprzyjającej aurze.

TRAKO 11–14.10.2011

Eneria po raz kolejny miała przyjemność zaprezentować się na IX już Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2011 w Gdańsku – najbardziej prestiżowym w Polsce spotkaniu branży transportu taboru szynowego. Ponownie mieliśmy okazją pokazać się, jako poważny partner w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz serwisu niezawodnych i wydajnych silników marki Caterpillar.

Na stoisku prezentowaliśmy silnik CAT C27, który otrzymał szereg nagród i wyróżnień oraz znalazł zastosowanie  w 130 lokomotywach Sm-42 (6 Dg) w roku 2011. Silnik C27 okazał się wielkim sukcesem, tym samym podczas trwania targów nasi handlowcy i technicy obecni na stoisku chętnie służyli informacją na ich temat.

Wszystkim odwiedzającym nas Gościom, pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska!

ENERGETAB 13–15.09.2011

Podczas tegorocznych targów Energetab 2011 pogoda sprzyjała zarówno wystawcom jak i zwiedzającym. Podczas XXIV edycji Międzynarodowych Targów Energetycznych Energetab w Bielsku-Białej zwiedzający przy towarzyszącej przyjaznej aurze mogli podziwiać na naszym stoisku ekspozycje urządzeń marki CATTERPILLAR.

W tym roku prezentowaliśmy niezawodne jednostki zasilania awaryjnego agregat GEP 165  oraz agregat C 32. Poraz kolejny mogliśmy spotkać się z Klientami, wymienić doświadczenia ze specjalistami z naszej branży oraz podzielić informacją o obecności technologii CATERPILLAR na stadionach na Mistrzostwach Europy Euro 2012. Aż trzy stadiony w Polsce będą miały zasilanie gwarantowane o łącznej mocy 10 MWA dzięki agregatom CATERPILLAR.

Z odwiedzającymi nas gośćmi mogliśmy podzielić się również zdobytym w ostatnim czasie doświadczeniem na polu zyskujących coraz większe uznanie wśród naszych Klientów instalacji kogeneracyjnych. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i serdecznie zapraszamy za rok!

BALTEXPO 03-06.09.2011

Międzynarodowe Targi BALTEXPO to największa i najbardziej prestiżowa w Europie Środkowo-Wschodniej impreza targowa przemysłu morskiego dlatego też nie mogło zabraknąć tam naszej obecności.

Eneria  miała przyjemność prezentować się kolejny już raz na XVI Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo 2011 w Gdańsku promując technologie CATERPILLAR w zakresie niezawodnych silników morskich napędu głównego i pomocniczych. Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i odwiedzenie naszego stoiska.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na kolejnej edycji targów w roku 2013.

Zapraszamy na BaltExpo 2017

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Najbliższa edycja BALTEXPO odbędzie się w dniach 11-13 września 2017.

zaproszenie-baltexpo-2017

Energetab 2017

Targi Bielskie ENERGETAB, odbywające się w dniach 12-14 września 2017 to największe w Polsce targi w branży elektroenergetycznej. W tym roku ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji pragną zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.

W Bielsku obecna jest większość międzynarodowych koncernów dostarczających swoje produkty do krajowej energetyki.

Wśród nich nie mogło nas zabraknąć. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, sektor L2, numer 10!

zaproszenie--energetab-2017