Silniki przemysłowe

Twoje urządzenie z naszym silnikiem

Silniki przemysłowe firmy CATERPILLAR są produkowane w szerokiej gamie od 8 do 4920 kW. Mogą być używane jako napęd każdego urządzenia, o różnorodnym zastosowaniu. Doświadczenia zdobyte w produkcji i eksploatacji maszyn budowlanych procentują przy projektowaniu silników przemysłowych, czyniąc je uniwersalnymi, niezawodnymi i posiadającymi wysoki stopień adaptacji do różnorodnych zastosowań przez Klienta.

Nasze wsparcie techniczne jest do Państwa dyspozycji zarówno przy doborze odpowiedniego modelu i konfiguracji silnika oraz przy realizacji projektu. Optymalny dobór silnika, redukuje koszt projektu i pozwala na pełne wykorzystanie jego możliwości.

Rozwiązania OEM

Jeśli projektują Państwo maszynę stacjonarną lub pojazd, firma Eneria poza źródłem napędu (niezawodnym silnikiem CAT®) może dostarczyć Państwu wszelkich niezbędnych urządzeń. Przekładnie, tylne mosty, układy hydrauliczne z pompami i siłownikami, układy sterowania i diagnostyki elektronicznej a nawet kabiny operatorów – to wszystko jest do Państwa dyspozycji. Nasza kadra techniczna jest w stanie dobrać podzespoły odpowiednie do Państwa potrzeb. Do tych celów wykorzystujemy nasze doświadczenia czerpane przez lata z budowy słynnych na całym świecie maszyn budowlanych.

Oferujemy również części zamienne do silników przemysłowych.

Zestawienie zakresu mocy silników CATERPILLAR

 

Silniki CAT® serii C0.5-C7.1 (8-225kW)

Silniki Caterpillar serii C o mocy do 225 kW, produkowane są w Wielkiej Brytanii i prezentują bardzo szeroki typoszereg zarówno jeśli chodzi o moc jaki poziom emisji spalin (wg EU 1997/68): etap IIIA, IIIB i IV.
Na potrzeby rynków, gdzie nie potrzebne są żadne ograniczenia środowiskowe Caterpillar wciąż produkuje silniki z mechanicznym sterowaniem układu wtryskowego paliwa.

Zestawienie zakresu mocy silników CATERPILLAR serii C0.5-C7.1 (8-225kW)

 

 

Silniki CAT® serii C9.3-C32 (224-950kW)

Silniki Caterpillar serii C od modelu C9.3 do C32 produkowane są w Stanach Zjednoczonych. Dostępne są wersje dla poziomu emisji spalin (wg EU 1997/68): etap IIIA, IIIB i IV dla silników przemysłowych oraz etap IIIA i IIIB dla silników dedykowanych do pojazdów szynowych, co jest bardzo ważne w kontekście zastosowania przede wszystkim w lokomotywach.
Na potrzeby rynków, gdzie nie ma ograniczeń środowiskowych Caterpillar wciąż produkuje silniki z mechanicznym sterowaniem układu wtryskowego paliwa.

Zestawienie zakresu mocy silników CATERPILLAR serii C9.3-C321 (224-950kW)

Silniki CAT® serii 3500 (507-1640kW)

Silniki Caterpillar serii 3500 to silniki w układzie widlastym występujące w odmianach 8, 12 i 16 cylindrowej (o nazwach odpowiednio 3508, 3512 i 3516). Są to ciężkie silniki spalinowe produkowane przez Caterpillar w wielu odmianach i będące modelem flagowym jeśli chodzi o rynek zastosowań przemysłowych.

Zestawienie zakresu mocy silników CATERPILLAR serii 3500 (507-1640kW)

 

Skontaktuj się z naszym biurem ; ul. Modlińska 11, Izabelin-Dziekanówek, 05-092 Łomianki k. Warszawy. Potrzebujesz oferty lub informacji – ZADZWOŃ DO NAS!: +48 22 201 36 81 lub napisz do nas: silniki@eneria.pl