Silniki kolejowe

Silniki do pojazdów szynowych

Silnikom kolejowym stawiane są coraz to większe wymagania. Muszą być one niezawodne, efektywne, ekonomiczne przy jednoczesnym zachowaniu najnowszych norm emisji spalin. Silniki CATERPILLAR doskonale spełniają powyższe wymagania przez co znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle kolejowym na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się silniki w zakresie mocy od 205 kW do 4360kW. Silniki CAT® są propozycją do zainstalowania w modernizowanych jak i nowo projektowanych lokomotywach liniowych, manewrowych oraz pojazdów szynowych. Dzięki spełnianiu restrykcyjnych norm emisji spalin, nasze silniki są idealną propozycją dla przedsiębiorstw zajmujących się modernizacją eksploatowanego w Polsce taboru – w szczególności lokomotyw typu ST-44 oraz rodziny lokomotyw SM-42.

Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy wsparcie techniczne zarówno na etapie prac projektowych jak i podczas budowy lokomotyw. Niezależnie, czy potrzebują Państwo silnika do lokomotyw, czy innego pojazdu szynowego nasi specjaliści dobiorą najlepszy model silnika CAT® oraz pomogą w jego instalacji.

Zestawienie zakresu mocy silników CATERPILLAR

 

 

 

Skontaktuj się z naszym biurem ; ul. Modlińska 11, Izabelin-Dziekanówek, 05-092 Łomianki k. Warszawy. Potrzebujesz oferty lub informacji – ZADZWOŃ DO NAS!: +48 22 201 36 81 lub napisz do nas: silniki@eneria.pl