Instalacje elektryczne

Kim jesteśmy

Firma Eneria powstała w odpowiedzi na rosnące wymagania sektora elektroenergetycznego w zakresie dostawy najwyższej jakości produktów i usług. Posiadając potencjał i wiedzę wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom rynku, stając się wyłącznym przedstawicielem Caterpillar w Polsce. Działamy również w ramach francuskiej Grupy Eneria SAS oraz Grupy Monnoyeur.

Eneria to nie tylko mocna i stabilna polska firma, działająca od lat w ramach silnych, międzynarodowych struktur. To przede wszystkim wiedza i know-how naszych polskich inżynierów, poparta bogatym doświadczeniem w realizacji inwestycji o najwyższym standardzie. Nasze doświadczenie zapewnia kompleksowe rozwiązania, począwszy od przygotowania projektu i doradztwa technicznego, aż po pełną realizację, serwis i obsługę posprzedażową.

Jak powstaliśmy

Eneria została założona w 2000 roku w Łomiankach k. Warszawy. Początkowo zatrudniała kilkanaście osób. Szybki rozwój zawdzięcza pracy doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, która jednocześnie stanowi jej największą wartość. O naszym sukcesie zadecydowało wyznaczenie i utrzymywanie wysokich standardów współpracy z partnerami oraz umiejętność dostosowania rozwiązań technicznych do ich indywidualnych potrzeb. Obecnie Eneria składa się z 6 działów, w których zatrudnionych jest łącznie 120 osób. Dział Instalacji Elektrycznych od samego początku determinuje kierunek i prędkość rozwoju naszej firmy.

 Czym się zajmujemy

Dywersyfikacja działalności pozwala nam na kompleksową realizację projektów związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem energetycznym. Zapewniamy kompletne rozwiązania techniczne i technologiczne w zakresie zapotrzebowania w energię. Wykonujemy instalacje elektryczne w całym zakresie wysokich, średnich, niskich oraz bardzo niskich napięć. Specjalizujemy się również w projektowaniu, budowie, konserwacji oraz serwisie silników i agregatów. Prowadzimy ponadto projekty kogeneracyjne i biogazowe.

Klienci zaufali nam dzięki naszemu indywidualnemu podejściu oraz zaangażowaniu, zarówno na etapie planowania jak i przez cały okres współpracy. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby nowo nawiązywane relacje biznesowe przeradzały się w długofalowe i ukierunkowane były na obopólny sukces. Zdajemy sobie sprawę, że o powodzeniu projektu decyduje wiedza i doświadczenie, dlatego nasi pracownicy są ekspertami w swoich dziedzinach, a ich kompetencje potwierdzają liczne referencje. Dobre umiejętności menadżerskie oraz stabilna kondycja finansowa spółki zostały nagrodzone w postaci wyróżnień w rankingu „Gazele Biznesu 2016”, „Najwyższa Jakość Quality International 2016” czy „Złoty Płatnik 2015”.

Misja i cele

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości produktów i usług wynikających z przyjętych standardów. Wypełniamy ją poprzez realizację projektów bazując na doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych inżynierów i projektantów. Dzięki nim jesteśmy w stanie tworzyć produkty idealnie dopasowane do oczekiwań naszych partnerów. Wykorzystujemy do tego zarówno sprawdzone już pomysły, jak i własne, autorskie rozwiązania techniczne.

Chcesz lepiej poznać nasze produkty? Potrzebujesz oferty lub wsparcia projektowego?
Zadzwoń +48 22 768 71 84 lub napisz do nas: instalacje@eneria.pl