Serwis i części

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość usług

Eneria jest autoryzowanym przedstawicielem firmy CATERPILLAR w Polsce w zakresie obsługi technicznej oraz serwisu silników i zespołów prądotwórczych.

Lokalne wsparcie

Serwisanci Enerii dojeżdżają do każdego miejsca w Polsce, w którym pracuje silnik CATERPILLAR  : od lokomotywowni, kopalni i huty, aż po platformę wydobywczą na morzu. Zapewniamy usługi w zakresie:

  •     doradztwa technicznego,
  •     bieżącego utrzymania,
  •     planowanych remontów,
  •     napraw awaryjnych.

Nasza specjalistyczna hala naprawcza umożliwia wykonywanie remontów silników o mocy  4MW i większych, a regularne dostawy części zamiennych z magazynów CATERPILLAR , zapewniają ciągłość pracy tysiącom maszyn będących pod naszą opieką.

Obsługa serwisowa na najwyższym poziomie

Nasz zespół techniczny służy pomocą w rozwiązywaniu problemów przez całą dobę. Dzięki gęstej sieci oddziałów serwisowych, możemy zagwarantować reakcję nawet do 4 godzin na terenie całej Polski. Oferujmy gwarancje z możliwością przedłużenia nawet do 10 lat, zależnie od rodzaju pracy i zastosowania danego urządzenia oraz bardzo korzystne kontrakty serwisowe obowiązujące przez cały okres użytkowania. Korzystając z naszych usług serwisowych, mają Państwo pewność, że zakupione u nas urządzenie zostanie objęte gwarancją w ramach globalnego systemu CAT®, co oznacza, że nawet poza granicami Polski – będzie miało ono zapewnioną fachową opiekę serwisową w ramach napraw gwarancyjnych.

Naprawy gwarancyjne

Oferujemy pełen zakres czynności związanych z naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, do których należy m.in. dostawa nowych lub regenerowanych oryginalnych części firmy CATERPILLAR. Dzięki temu, że posiadamy dwa magazyny części zamiennych w Polsce (w Łomiankach i w Poznaniu), oraz centralny magazyn w Belgii, a dostawy do polskich magazynów odbywają się codziennie, sprowadzenie części, które nie byłyby dostępne w polskich magazynach.

Umowy serwisowe

Zapewniamy wizyty serwisu na zamówienie oraz stałe kontrakty serwisowe. W ramach umowy nasi mechanicy dokonują przeglądów i napraw według wcześniej ustalonych zasad. Z naszej oferty skorzystało już wiele znanych firm na terenie całej Polski. Prowadzimy stałą współpracę z sieciami hipermarketów oraz z wieloma użytkownikami budynków strategicznych np. ambasad oraz elektrowni. Nasz unikalny system dostaw części zamiennych oraz sprawna obsługa pozwalają nieprzerwanie funkcjonować wielu instytucjom, dla których kluczowe jest zapewnienie bezawaryjnego zasilania obiektu.

Części zamienne

Prowadzimy detaliczną sprzedaż oryginalnych części zamiennych, oferując sprawdzony produkt, krótki czas dostawy oraz korzystne rabaty.Jako przedstawiciel Caterpillar, gwarantujemy dostępność części zamiennych nawet do 15 lat od zakończenia produkcji danego modelu.
Potrzebujesz części lub serwisu urządzenia? Skontaktuj się z nami.
Zadzwoń +48 22 201 36 68 lub napisz do nas: serwis@eneria.pl