default

ENERGETAB 13-15.09.2011

Podczas tegorocznych targów Energetab 2011 pogoda sprzyjała zarówno wystawcom jak i zwiedzającym. Podczas XXIV edycji Międzynarodowych Targów Energetycznych Energetab w Bielsku-Białej zwiedzający przy towarzyszącej przyjaznej aurze mogli podziwiać na naszym stoisku ekspozycje urządzeń marki CATTERPILLAR.

W tym roku prezentowaliśmy niezawodne jednostki zasilania awaryjnego agregat GEP 165  oraz agregat C 32. Poraz kolejny mogliśmy spotkać się z Klientami, wymienić doświadczenia ze specjalistami z naszej branży oraz podzielić informacją o obecności technologii CATERPILLAR na stadionach na Mistrzostwach Europy Euro 2012. Aż trzy stadiony w Polsce będą miały zasilanie gwarantowane o łącznej mocy 10 MWA dzięki agregatom CATERPILLAR.

Z odwiedzającymi nas gośćmi mogliśmy podzielić się również zdobytym w ostatnim czasie doświadczeniem na polu zyskujących coraz większe uznanie wśród naszych Klientów instalacji kogeneracyjnych. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i serdecznie zapraszamy za rok!